درباره ما

وبسایت کارگزینان در سال ۱۳۹۵ ، با نیت کمک به بهبود وضعیت کسب درآمد مردم تاسیس شد. از آنجایی که در سال‌هایی آغازین تولدش همچنان با برجام در ایران رو به رو شد تصمیم گرفت فعالیت خود را متوقف کند و همین اتفاق هم افتاد. زیرا امید میرفت که برجام نافرجام نباشد و وضعیت تحریم‌ها در ایران بهبود پیدا کند، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد…

پس از این همه تورم و گرانی وبسایت کارگزینان تصمیم گرفت دوباره به فعالیت خودش ادامه بدهد، با این امید که بتواند به مردم کمک کند درآمد بهتری داشته باشند. حالا که از جوامع مختلف تحریم شده‌ایم وقت تحریم شکنی است!

حالا که قیمت دلار بر روی ریال تاثیر گذار است ما نیز خودمان را با درآمدهای دلاری وفق میدهیم و به درآمد ریالی بسنده نمیکنیم.

کارگزینان یک مرجع معتبر برای آموزش کسب درآمد دلاری(ارزی) در داخل ایران و فقط مخصوص ایرانیان است تا بتوانند با پیوستن به شبکه کسب درآمد دلاری وضعیت اقتصادی‌شان حداقل مثل عموم مردم دنیا باشد و از رفاه نسبی برخوردار باشند.

در کارگزینان کمک میکنیم تا دیگر به درآمد ریالی نیاز نداشته باشید و با کسب درآمد دلاری نه تنها بتوانید از تورم سبقت بگیرید بلکه زندگی بسیار ایده‌آل‌تر و در خور شخصیت یک ایرانی داشته باشید.

اسکرول به بالا